Jelentkezés az óvodába

Az óvodai jelentkezéshez JELENTKEZÉSI LAP kitöltése szükséges,mely letölthető a www.debrecen.hu oldalról.
A jelentkezési lapon a szülő 3 óvodát jelölhet meg a 33 önkormányzati fenntartású óvoda közül.
A három megjelölt óvoda sorrendje egyben a jelentkezési szándék sorrendjét is tükrözi.
Az önkormányzati fenntartású óvodák körzetjegyzéke letölthető a www.debrecen.hu oldalról. A kitöltött jelentkezési lapot az első helyen megjelölt intézménynek kell elektronikusan elküldeni vagy személyesen eljuttatni
2024. február 16-ig.

A felvételről, átvételről az óvoda vezetője dönt legkésőbb 2024. március 8-ig.
A beiratkozás időpontja: 2024. április 24-25.
Pótbeiratkozás: 2024. május 8.

Beiratkozáskor abban az óvodában kell a szülőnek megjelennie, ahova felvételt nyert a gyermeke.
Az óvodai beiratkozáskor be kell mutatni a gyermek nevére kiállított személyazonosságot igazoló hatósági igazolványokat, továbbá a szülő személyazonosságát igazoló hatósági igazolványokat és lakcímet igazoló hatósági igazolványát.

Beiratkozáshoz

Születési anyakönyvi kivonat

Személyi igazolvány

Lakcím kártya

TAJ kártya

Pósa Utcai Óvoda

+36 52/478-026

posa@ovoda.debrecen.hu

4031 Debrecen Pósa utca 49.

"Debrecen Város Közoktatásáért" Díjas Intézmény