OviFoci

Némethi Barnáné, Erika néni vagyok.
2021 őszén szereztem GRASSROOTS alapképesítést.
Az OVI-FOCI foglalkozások alkalmával az életkori sajátosságoknak megfelelően kiemelt fontosságúnak tartom a mozgáskoordináció fejlesztését és a testtartás javítását. A labdás gyakorlatok a labdarúgás alapjait ismertetik meg a gyermekekkel. Célom a mozgás megszerettetése, a csapatszellem kialakítása, valamint a kiegyensúlyozott, élményekkel teli gyerekek.
Heti egy alkalommal tartok játékos labdaérzékelés fejlesztő foglalkozásokat az 5-7 éves korosztály részére a tornaszobában, illetve óvodánk udvari műfüves pályáján.
Évek óta népszerű az ovi-foci foglalkozás óvodánkban, remek feltételekkel és eszközökkel.
Óvodásaink eredményesen szerepelnek a nevelési évenként 4 alkalommal megrendezett korosztályos tornákon, OVI-FOCI fesztiválokon.

Pósa Utcai Óvoda

+36 52/478-026

posa@ovoda.debrecen.hu

4031 Debrecen Pósa utca 49.

"Debrecen Város Közoktatásáért" Díjas Intézmény